مشاوره و تحلیل سئو و بهینه سازی سایت


7 شهریورماه 1396

 مشاوره در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت

سئو تنها قرار دادن خلاصه و کلمات کلیدی برای صفحات یک سایت نیست. حدود 9 فاکتور اساسی برای سئو یک سایت وجود دارد که با در نظر گرفتن چگونگی رعایت این موارد، صفحه وب سایت شما میتواند به بهترین شکل ممکن بهینه سازی شود.
برخی از شرکت ها برای بهینه سازی سایت تنها کلمات کلیدی، خلاصه و بک لینک های بی کیفیت را برای سئو یک سایت کافی می دانند در صورتی که اینچنین نیست.
شما برای جذب مشتریان و کاربرانی که به دنبال محصولات و یا خدمات شما هستند باید وب سایت خود را « آنالیز » کنید و « رفتار مشتریان » را در وب سایت خود مانیتور کنید. به طور مثال بدانید کاربرانی که به سایت شما می آیند به طور متوسط چقدر زمان در سایت شما صرف می کنند و یا بیشتر بر روی کدام مطالب، لینک ها و تصاویر کلیک می کنند. به دیدن کدامیک از صفحات سایت بیشتر علاقه دارند؟ و بسیاری موارد دیگر.

 ما چگونه سئو را انجام میدهیم؟

ما برای بهینه سازی درست یک وب سایت، ابتدا ساختار سایت و پتانسیل بهینه شدن آن را بررسی می کنیم. پس از اینکار ابزار مورد نیاز جهت آنالیز و بررسی وضعیت سایت و محتوای سایت را برای سایت نصب و راه اندازی می کنیم. توجه داشته باشید، کلیه ابزار و نرم افزارهایی که بر روی وب سایت نصب و پیاده سازی خواهند شد، ابزارهای تحلیلی سایت گوگل و محبوب ترین سرویس دهنده های تحلیل موتور جستجوی وب سایت می باشند.
سپس آمار تحلیلی وب سایت را با توجه به رفتار کاربران استخراج و باز بینی نموده و راهکارهای مورد نیاز را برای شروع بهینه سازی وب سایت در برنامه ریزی خواهیم کرد. پس از آن کلیه کارهایی که برای بهبود سئو وب سایت قابل انجام خواهد بود را در ساختار سایت پیاده سازی میکنیم تا پس از گذشت مدت زمان تعیین شده نتایج بهینه سازی سایت و صفحات آشکار گردد.

 آیا با انجام این کارها سئو تمام میشود؟

خیر. پس از اتمام کارهای ذکر شده برای سئو سایت، مرحله آنالیز و استخراج بازخورد سئو آغاز می گردد. با توجه به اینکه نتیجه بهینه سازی وب سایت به چه صورت خواهد بود، ما باید کار بررسی و آنالیز بازخورد سئو را برای سایت انجام دهیم تا نقاط قوت بیشتر و نکات منفی هم رفته رفته از سایت حذف شوند.
یکی از مهمترین مراحل بهینه سازی، کنترل و آنالیز دائم سایت است که تعداد بازدیدها، تعداد کلیک ها، تعداد Impression و CTR یا تعداد کلیک هایی که منجر به ورود سایت می شوند را پی گیری و از آن استفاده بهینه نمود.

نیاز به مشاوره یا راهنمایی بیشتر دارید؟

برای هماهنگی جهت جلسه مشاوره یا نیازسنجی با ما تماس بگیرید.
با ارسال درخواست از طریق « فرم تماس » همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم تماس