سئو و بهینه سازی انواع وب سایت


7 شهریورماه 1396

 با سئو تازه آشنا شده اید و نیاز دارید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید؟

این مطلب بیش از 3 میلیون بار خوانده شده است و اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار خواهد داد که شما برای رسیدن به یک راه درست، جهت بهینه سازی برای موتور های جستجو یا سئو حرفه ای وب سایت نیاز خواهید داشت.

 بهینه سازی موتور جستجو ( SEO ) چیست؟

سئو، یک رشته بازاریابی است که تمرکز آن بر روی افزایش بازدید بدون هزینه از طریق موتور های جستجو است. سئو شامل یک سری عناصر و عوامل فنی و فاکتورهای خلاقانه می شود که در نتیجه باعث افزایش رتبه سایت، ترافیک سایت و افزایش آگاهی موتور جستجو از مطالب سایت شما می گردد.
جنبه های زیادی برای سئو وجود دارد، که کلماتی که در سایت شما وجود دارند راهی برای لینک شدن سایت های دیگر به سایت شما باشند.

گاهی اوقات سئو به سادگی این موضوع است که ساختار وب سایت شما به گونه ای طراحی شده باشد که موتور های جستجو بتوانند مطالب سایت شما را بفهمند. البته سئو تنها در مورد ساخت وب سایت های با ساختار مناسب و مطلوب موتور های جستجوگر نیست. بلکه درباره ی ساختن وب سایتی مناسب برای کاربران و مردم هم هست. ما در وب ایده بر این باوریم که این عوامل باید دست در دست هم بدهند تا شما یک سئو موفق داشته باشید.

این راهنما ایجاد شده است تا تمام زمینه های بهینه سازی و سئو وب سایت را از قبیل پیدا کردن اصطلاحات و عبارات ( کلمات کلیدی ) مناسب را که ترافیک را برای وب سایت شما ایجاد میکند، ایجاد وب سایتی که برای موتور های جستجو قابل فهم باشد، تا ایجاد لینک ها و بازاریابی اینترنتی مختص سایت شما را توصیف و شما را راهنمایی می کند.


بهینه سازی و افزایش رنک وب سایت گوگل

 چرا وب سایت من به بهینه سازی یا سئو نیاز دارد؟

بخش عمده ترافیک وب توسط موتور های جستجوی عمده تجاری نظیر گوگل، بینگ و یاهو ایجاد میشود. اگرچه رسانه های اجتماعی و سایر انواع ترافیک می تواند برای وب سایت شما بازدید ایجاد کند، اما موتور های جستجو، روش اصلی برای هدایت کاربران اینترنت هستند.
این درست است که وب سایت شما محتوا، خدمات، محصولات و اطلاعات فراهم میکند، ولی آیا نکته دیگری هم هست؟

بهینه سازی و افزایش رنک وب سایت گوگل
موتور های جستجو منحصر به فرد هستند در اینکه ترافیکی را تامین می کنند که مردم و کاربران را به آنچه شما پیشنهاد میدهید هدایت میکند. موتور های جستجو راهی هستند که این اتفاق را به وجود می آورند. اگر موتور های جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند یا محتوای وب سایت شما را در بانک اطلاعاتی خودشان ذخیره کنند، فرصت های باور نکردنی را برای هدایت ترافیک به وب سایت خودتان از دست می دهید.

عبارات جستجو یا کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ میکنند ارزش فوق العاده ای دارند. تجربه نشان داده که ترافیک موتور جستجو میتواند عامل موفقیت (یا شکست) سازمان باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات و درآمدی را ایجاد کند که نظیرش را هیچ کانال بازاریابی ای نمیتواند به وجود آورد.

سرمایه گذاری بر روی سئو میتواند بازده ای استثنایی داشته باشد که با سایر انواع بازاریابی و تبلیغات قابل قیاس نیست.

نیاز به مشاوره یا راهنمایی بیشتر دارید؟

برای هماهنگی جهت جلسه مشاوره یا نیازسنجی با ما تماس بگیرید.
با ارسال درخواست از طریق « فرم تماس » همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم تماس